čtvrtek 8. srpna 2013

WASHI KLUB

WASHI KLUB
Protože 8.8. je krásné datum, protože nápady musí z hlavy ven, protože rádi tvoříme, protože se rádi inspirujeme, protože nás washi pásky baví, protože nás bavíte Vy, protože washi páska..... u této příležitosti jsme se rozhodli otevřít washi páskový klub zatím s názvem "WASHI KLUB", který přinese zákazníkům nejen výhody ve formě slevy, ale také možnost prezentace svého projektu a my se za to budete těšit na Vaše příspěvky, které budou součástí velké česko-slovenské sbírky originálních washi nápadů.


Pravidla WASHI KLUBU:
1) Členem washi klubu se může stát každá osoba, která nám zašle vlastní fotografii  nebo návod s využitím washi pásky. Členství trvá po dobu 6 měsíců od zaslání posledního příspěvku člena.

2) Členové "WASHI KLUBU" získavají automaticky slevu ve výši 10 % na kompletní sortiment na eshopu www.washipasky.cz (sleva se nezvtahuje na již zlevněné zboží a zboží v akci).

3) Aktivní členové, tj. členové kteří zašlou každý měsíc minimálně jeden příspěvek (vlastní fotografii, vlastní návod)získají po šesti měsících navíc kupón na nákup washi pásek ve výši 100 Kč. 

4) Vybrané Vámi zaslané příspěvky (ke kterým můžete připojit případný doprovodný text, informace o Vaší osobě, pokud máte malý eshop, tak i odkaz na něj nebo jakýkoliv jiný webový odkaz na Vaši činnost, kterou budete chtít prezentovat a při níž využíváte washi pásku - např. balení Vašich výrobků atd.) budeme publikovat na našich stránkách. Získáte tak možnost bezplatně ukázat Vaši tvorbu a stát se součástí washipáskových příznivců.

Vstupte, jste srdečně vítání! 

Více o WASHI KLUBU zde:

http://www.washipasky.cz/content/50-washi-klub

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji Vám moc za příspěvek.