sobota 9. února 2013

Jarní lepící novinky aneb závislost se stupňuje

Vážení washipáskomilové a milí návštěvníci,
mám asi tak tři minuty času než se mi vzbudí Tedík, ale přesto se s Vámi chci bleskurychle podělit o washi páskové novinky jara 2013.

Předevčírem naprosto nečekaně přijela obří zásilka jarních washi novinek a já úplně ztratila hlavu, vždycky na balíček netrpělivě čekám, urguji dodavatele, ale v souladu s novoročním předsevzetím, že se trochu zklidním, jsem si vůbec nepřipouštěla, že na něco čekám a byla v klidu a najednou - bylo to doma.

Zrovna jsem se chystali se synáčkem ven na hřiště, ale krabice jsem prostě rozbalit musela, no nemusím říkat, že mé srdce zaplesalo a nadšení, že jdeme ven rychle vyprchalo, ale přesto ve mně převážila tentokrát zodpovědná máma a ven se šlo. Ve spinkací pauze jsem musela vyřídit objednávky, domácnost, skočit na poštu, ale v hlavě jsem stále přemýšlela nad tou krásou. Včera, tj. v pátek, mě čekalo šílené balení k rodičům na hory, takže jsem skákala od foťáku k pračce, myčce, taškám atd. atd., abych si ty pásky alespoň vyfotila a mohla pomalu vložit do obchůdku.

Teď je sobota, za chvíli se mí muži vzbudí, takže končím a posílám fotečku novinek, které ještě nejsou kompletní, toto jako bude velmi kreativní.
Dita6 komentářů:

 1. Dito, to je nádhera! Tvoje nadšení naprosto chápu a děkuji, že v tom včerejším odpoledním mumraji jsi našla čas i na moji "neskladovou" objednávku :-) Už se těším, až budou pásky doma, nápadů mám plnou hlavu. Doufám, že máte na horách spoustu sněhu. Krásný víkend.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Baru, jsem brzda, ale bylo toho trochu dost, hory byly fajn, za chvíli vyrážíme zase. Pěkný víkend.

   Vymazat
 2. Tak ty jsou! <3 Jdu si dělat seznam' :)

  OdpovědětVymazat
 3. no keď tak pozerám na tie pásky, celkom chápem tú tvoju závislosť :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moc za příspěvek.